Fransız göstericiler Apple’ı yağmaladı

Akaryakıt fiyatlarına ve vergilerine yapılan zamları protesto etmek için 4 hafta önce sokaklara çıkan ve sarı yelekliler lakabını alan göstericiler hafta sonu başta Fransa olmak üzere Belçika ve Hollanda’da da gösteri düzenledi.

Hafta sonu yaşanan gösteriler sırasında bazı protestocuların Apple’a ait bir mağazayı yağmaladığı görüntülendi. Bordeaux’daki mağazanın camlarını kırarak içeri giren göstericiler çok sayıda telefon, bilgisayar ve tableti çaldı.
 

._sms-container { display: block; width: 100%; background-color: #f3f3f3; border-radius: 10px; display: flex; padding: 6px 15px; align-items: center; margin: 30px 0; border: solid 1px #eee; } ._sms-container:before{ display: inline-block; vertical-align: middle; content:”29BF”; font-size: 24px; color: #ff4136; margin-top: -4px; margin-right: 10px; } ._sms-container p { font-family: -apple-system, BlinkMacSystemFont, “Segoe UI”, Roboto, Oxygen-Sans, Ubuntu, Cantarell, “Helvetica Neue”, sans-serif; font-size: 17px; font-weight: bold; padding: 0 30px 0 0; color: #ff4136; } ._sms-container img { width: initial !important; margin: 0 20px; height: 22px; } ._sms-container img.sms_transparent { height: 1px; width: 1px; }

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir