Süper Loto çekiliş sonuçları açıklanıyor! (29.11.2018)

Süper Loto çekiliş sonuçlarının açıklanması heyecanla bekleniyor. Geçen hafta talihlinin çıkmaması hem merakı hem de ikramiye miktarını artırdı. Süper Loto’da vatandaşlar 6 şanslı rakamı bilerek dev ikramiyenin sahibi olmak istiyor. Haftanın Süper Loto sonuçları ve büyük ikramiye tutarı açıklanır açıklanmaz haberimizdeki yerini alacak.

EN SON OYNANAN ŞANS OYUNLARI

İLGİLİ HABERMilli Piyango Sayısal Loto sonuçları: 28 Kasım'da ilk devir geldi!Milli Piyango Sayısal Loto sonuçları: 28 Kasım'da ilk devir geldi!İLGİLİ HABERMPİ Şans Topu sonuçları: 28 Kasım Şans Topu sonucuna göre 5+1'i iki kişi bildi!MPİ Şans Topu sonuçları: 28 Kasım Şans Topu sonucuna göre 5+1'i iki kişi bildi!

Süper Loto, Milli Piyango İdaresi tarafından Perşembe günleri çekilişi yapılan bir şans oyunudur. Aynı kolonda 1’den 54’e kadar olan rakamların arasından altı rakam seçilerek oynanır. Süper Loto’dan ikramiye kazanabilmek için aynı kolon içerisinden en az üç rakamın çekiliş sonuçları ile uyuşması gerekir.

Altı rakam çekiliş sonuçları ile uyuştuğu durumda büyük ikramiye kazanılır. Büyük ikramiye bilen olmadığı durumda bir sonraki haftaya devir eder. 25 Ekim 2007 tarihinden beri şans oyunu her haftanın Perşembe günü yapılmaktadır.Süper Loto’da ikramiyeler belirlenen oranlar dahilinde dağıtılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir